خانه / خطبه های نماز جمعه / آتش بس در غزه توطئه دیگری است

آتش بس در غزه توطئه دیگری است

” حجت الاسلام محمد مومنی ” در خطبه های آیین عبادی و سیاسی جمعه این هفته در تفرش گفت : سبک زندگی انسان اگر با سبک زندگی قرآنی هماهنگ شده و در چارچوب آن عمل کنیم، می توانیم به زندگی بانشاط و توام با آرامش برسیم.
وی ادامه داد : نگاهی به زندگی بزرگان دینی  و قدیمی ها نشان می دهد چون دستورات الهی ودینی را رعایت می کردند زندگی سالمتری و عمرهای طولانی تری داشتند .
امام جمعه تفرش با اشاره به توصیه های دین درباره خواب ، اظهار داشت : به فرموده قرآن ، شب مایه آرامش بندگان قرار داده شده و اگر از دستورات دینی دراین باره استفاده شود ، خواب بهتری را خواهیم داشت .
“حجت الاسلام مومنی ” ، زود خوابیدن ، کم غذا خوردن در وعده شام ، رو قبله خوابیدن و ذکر گفتن را از مهمترین عادات سفارش شده در هنگام خواب عنوان کرد .
وی تصریح کرد : در روایات آمده است که خواب مابین الطلوعین ، خواب مذمومی است زیرا در این ساعات روزی مادی و معنوی انسان تقسیم شده و انسان در صورت خوابیدن از روزی خود محروم می شود و این خواب  ،خواب شیطانی بوده  وسبب خوشحال شدن شیطان می شود .
نماینده ولی فقیه در شهرستان تفرش ، وعده غذایی صبحانه را از مهمترین وعده ها دانست و افزود : هم بر طبق روایات و هم بر طبق پژوهش محققین ، صبحانه از مهمترین غذاها بوده که نباید فراموش شود وسبب سلامتی و عمر طولانی انسان خواهد شد .

” حجت الاسلام مومنی ” رعایت شعائر دینی را نشانه متقین دانست و اضافه کرد : قرآن می فرماید اهمیت دادن به شعائر دینی نشانه متقین و علامت دین است ولی دشمنان در صدد هستند تا این نشانه های ایمان و خداترسی را از روی زمین از بین ببرند .
وی بااشاره به حمله وهابیت به قبور ائمه در 8شوال ، تصریح کرد : وهابیت که گروه های تحت امر خود را تجهیز کرده تا اماکن متبرکه را از بین ببرنند و اگر حمایتهای میلیونی امت اسلامی نبود آنها جسارتهای بیشتری را انجام می دادند .
خطیب نماز جمعه در تفرش با اشاره به کمک تفرشیها در بازسازی عتبات عالیات گفت : شهروندان تفرشی درهفته ها و ماههای اخیر بالغ بر 30میلیون به بازسازی عتبات و عالیات کمک کرده اند و  قول هایی در این زمینه نیز داده شده است که انشاء ا…محقق خواهد شد .
” حجت الاسلام مومنی”  نسل کشی را از جنایات پلید دشمنان دانست و بیان داشت : دشمنان در حال حاضر علاوه بر از بین بردن قبور اهل و بیت به نسل کشی مسلمانها و زنان و کودکان بی دفاع می پردازد که این جنایات منحصر به غزه نبوده و چندین برابر در عراق توسط داعش در حال انجام است که دشمنان با این کار می خواهندبه اهداف پلید خود دست یابند .
وی با اشاره به مسئله آتش بس در غزه  ،اذعان داشت : آتش بس توطئه دیگری است که باید مسلمانها آگاه و آماده باشند چرا که امکان بازگشت دشمنان وجود دارد .
امام جمعه تفرش راه پیروزی در غزه را مقاومت دانست و تصریح کرد : راه پیروزی در غزه مقاومت است و باید مقتدرانه و محکم با دشمنان مقابله و آنها را مجبور به عقب نشینی نمایند .

 

درباره سید مهدی مومنی

طراح:وب سایت،سامانه،پورتال،سرورینگ و عکاس تلفن تماس جهت سفارش:09307129225 ایمیل:mahdimomeni22@gmail.com شماره ثبت شرکت برنامه نویسی: ۱۱۶۷۸ کد ملی شرکت : ۱۰۵۹۰۰۳۶۹۶۷ سال تاسیس : ۱۳۹۱ نوع شرکت : سهامی خاص شماره تماس : ۰۲۵۳۲۳۱۰۴۵۳ کد پستی : ۳۷۱۱۳۶۵۱۴۶

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme