خانه / خطبه های نماز جمعه / ارابه ی جنگی رژیم صهیونیستی در غزه به گل نشست خطابه (93/5/24)

ارابه ی جنگی رژیم صهیونیستی در غزه به گل نشست خطابه (93/5/24)

 “حجت الاسلام محمد مومنی “در خطبه های آیین عبادی و سیاسی جمعه این هفته در تفرش گفت : اجرای موازین اسلام در همه زمینه ها سبب پیشرفت و موفقیت انسانها خواهد شد .

وی ادامه داد: اگر در مسائلی مانند ازدواج موازین اسلامی و الهی رعایت شود و صرفاً امکانات مادی معیار انتخاب نباشد باعث آرامش و خوشبختی و امنیت خواهد شد.

امام جمعه تفرش افزود : اگر بخواهیم کانون خانواده را گرم نگه بداریم باید معیارهای اسلامی را در زندگی رعایت و در انتخاب ها دقت کنیم .

“حجت الاسلام مومنی” اجرای مجلس به دور از گناه را در ازدواج ها مهم دانست و تصریح کرد : مجلس ازدواج بدون گناه از دیگر معیارهای الهی است که باید رعایت شود .اگر انتخاب درست ولی مجلس گناه باشد ، این ایجاد گناه عواقب داشته و کسی نمی تواند از عواقب گناه فرار کند .وزندگی ها را نا ارام میکند

امام جمعه محترم تفرش درخطبه دوم فرمودند وجود فراز و نشیبها در انقلاب اسلامی را مایه آزمایش انسانها دانست و اظهار داشت : انقلاب اسلامی همواره مورد هجمه ی دشمنان قرار گرفته و با این فراز و نشیب ها  انسان موحد از انسان از خدابی خبر مشخص می شود .

نماینده ولی فقیه در شهرستان تفرش تصریح کرد : این فتنه ها و جنایات چه در نظام ما و چه در جهان اسلام برای امتحان بشریت است و امتحان سازمانهایی است که مدعی دفاع از حقوق بشرند که خوشبختانه در این ناملایمات بازهم اسلام و مسلمین به لطف خداوند پیروز شده و خواهند شد .

“حجت الاسلام مومنی ” با اشاره به شکست رژِیم صهیونیستی در غزه ، بیان داشت : در این مدت یک ماهه علی رغم کشتار وحشیانه وپلید رژِیم صهیونیستی ،به حمدا… الان می بینیم که ارابه ی جنگی این رژیم منحوس به گل نشسته و نمی تواند خود را نجات دهد ،ظلم هایی که کردند به ضرر خودشان شده و تنفری در جهان از خود ایجاد کرده اند .

وی ادامه داد : اسراییل جنایتکار که به اصطلاح خودشان دارای ارتش شکست ناپذیر بودند منجر به شکست مفتضحانه ای شده که بیش از 500نفر از ارتششان کشته شده و این مسئله برای آنها غیر قابل تحمل است .

خطیب نماز جمعه تفرش اذعان داشت : گروهای  جهادی در این آتش بست ، با شلیک موشک از همان تونلهایی که سران رژِیم صهیونیستی ادعای فتح آن را داشتند ،مواجه شدند که کذب حرف آنها را مشخص شده و وحشت و نگرانی و اضطراب رژیم صهیونیستی را افزایش داده است .

” حجت الاسلام مومنی ”  خاطر نشان کرد : وحدت گروههای جهادی فلسطینی اتفاق میمون و مبارکی است که در این جنگ اتفاق افتاد واین مسئله سم مهلکی است که میرود تا ریشه اسراییل را بخشکاند و از بین  ببرد .

وی حمایت از غزه را از وظایف مسلمانان برشمرد و گفت : حمایت از مردم غزه و مقاومت وظیفه ی مسلمانان است که با حضور در راهپیمایی سراسری امروز ، این وظیفه را ادا خواهند کرد.

 

درباره سید مهدی مومنی

طراح:وب سایت،سامانه،پورتال،سرورینگ و عکاس تلفن تماس جهت سفارش:09307129225 ایمیل:mahdimomeni22@gmail.com شماره ثبت شرکت برنامه نویسی: ۱۱۶۷۸ کد ملی شرکت : ۱۰۵۹۰۰۳۶۹۶۷ سال تاسیس : ۱۳۹۱ نوع شرکت : سهامی خاص شماره تماس : ۰۲۵۳۲۳۱۰۴۵۳ کد پستی : ۳۷۱۱۳۶۵۱۴۶

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme