خانه / خطبه های نماز جمعه / بازگویی خدمات دولت ، وظیفه ی همگانی است

بازگویی خدمات دولت ، وظیفه ی همگانی است

حجت الاسلام محمد مومنی ” در خطبه های آیین عبادی و سیاسی جمعه این هفته در تفرش گفت : فرزندان را باید از کودکی با معارف دین آشنا و تربیت کرد .

 

وی افزود : فرزندان را باید به صورت عملی با احکام الهی و واجبات الهی آشنا و با تاکید و گوشزد کردن آثار سو گناهان ، آنان را به اجتناب از گناهان دعوت کنیم .

 

امام جمعه تفرش تاکید کرد : پدران و مادران بهترین الگو برای فرزندان هستند و باید رفتارهایشان به گونه ای باشد تا تقوا و خداترسی باشد تا فرزندان یاد بگیرند .

 

” حجت الاسلام مومنی “با اشاره به شخصیت امام صادق (ع) ، اظهار داشت : شخصیت اخلاقی و فضل و کمالات امام صادق (ع) به گونه ای بود که مورد تعجب همگان بوده ودرزمان خود و در سایر اعصار سرآمد است .

 

وی تصریح کرد : امام صادق (ع) کسی بود که دربرابر خفقان ، تهاجم فرهنگی زمان خود با تدبر و تدبیر و هوشمندی توانست اسلام ناب محمدی را از اسلام غیر واقعی جدا و معرفی کرده وبه دوره های بعدی اسلام ناب را منتقل کند .

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان تفرش با اشاره به آغاز هفته دولت ، اضافه کرد : هفته دولت فرصت مغتنمی است تا به مسئولین دست اندرکار نظام که برای اعتلای نظام اسلامی تلاش می کنند خستگی نباشید  و خداقوت بگوییم .

 

” حجت الاسلام مومنی ” خاطر نشان کرد : بر همگان لازم است تا اقداماتی که دولت برای اعتلای نظام اسلامی انجام داده است ، بازگو کنند تا  بهانه به دست دشمنان داده نشود.

 

وی تصریح کرد : دشمن می خواهد اعتماد های مردم به دولت را کاهش داده و با کمرنگ نشان دادن اقدامات دولت ،تفرقه و جدایی ایجاد کند.لذا نباید تنها نقاط ضعف را بیان کرده بلکه باید خدمات دولت را بیشتر بیان کنیم .

 

خطیب نماز جمعه تفرش با اشاره به طرح تحول نظام سلامت ، گفت : تحول نظام سلامت ، یکی از مهمترین اقدامات دولت بود که خدمات شایانی را به ملت کرد که به اعتراف بیماران وضعیت بهداشتی و پزشکی تغییر و بهبود یافته است .

 

“حجت الاسلام مومنی ” آب رسانی را از اقدامات مهم دیگر دولت دانست و تصریح کرد : در همین شهرستان بحث آب رسانی معظلی بود که بیشتر طرحها به دلیل نبود آب در تفرش تعطیل می شد ولی دولت بالغ بر 100میلیارد تومان در خصوص آب هفتیان اعتبار تخصیص داده ، که با افتتاح آن بیش از 40روستا منطقه از مشکلات کم آبی نجات پیدا می کنند .

 

وی تعویض شبکه فرسوده آب رسانی تفرش و افتتاح پروژه های راههای مواصلاتی را از اقدامات مهم دیگر دولت در تفرش عنوان کرد .

 

امام جمعه تفرش با بیان توصیه ای خطاب به مسئولین ، گفت : مباد اجازه دهید تا گروه ، حزب ، جناحی به اختلافات دامن زده و وحدت و انسجام را از بین ببرند که در این صورت شاهد عمران و آبادانی نخواهیم بود .

 

” حجت الاسلام مومنی ” با اشاره به استیضاح وزیر علوم ، گفت : این وزیر تمام توان خود را برای عزل و نصب مدیران گذاشته که به جای این کار،  باید از مسئولین حمایت کرده تا بتوانند اقدامات خود را به نحو احسن اجرا نمایند .

 

درباره سید مهدی مومنی

طراح:وب سایت،سامانه،پورتال،سرورینگ و عکاس تلفن تماس جهت سفارش:09307129225 ایمیل:mahdimomeni22@gmail.com شماره ثبت شرکت برنامه نویسی: ۱۱۶۷۸ کد ملی شرکت : ۱۰۵۹۰۰۳۶۹۶۷ سال تاسیس : ۱۳۹۱ نوع شرکت : سهامی خاص شماره تماس : ۰۲۵۳۲۳۱۰۴۵۳ کد پستی : ۳۷۱۱۳۶۵۱۴۶

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme